Tulevat tapahtumat

kide2.jpg

*************************

Skipittelyt kerran kuukaudessa Pääkaupunkiseudulla ja Turussa.
Lisätietoja alueellinen toiminta välilehdellä.

Syysleiri Kuralassa 8-10.9.2017. Lisätietoja tapahtumat välilehdellä.

Ulkomuodon jalostustarkastus 9.9.2017.Ilmoittautuminen 31.7.2017 mennessä. Lisätietoja tapahtumat välilehdellä

SKKY:n erikoisnäyttely 27.8.2017.

Päivityksiä

12.8
Pentuja myynnissä

31.7
Harrastus, RallyToko

27.7
Jalostusuroslista

27.7
Harrastus, Luonnetesti

27.7
Harrastus, Koiratanssi

27.7
Tapahtumat, syysleiri

22.7
Alueellinen toiminta

9.7
Pentuvälitys, astutusilmoitus

4.7
Valokuvauskilpailu, tiedotteet

18.6
Astutusilmoitus

9.6.2017
Toimihenkilöt
Erikoisnäyttelyn tulokset

5.6.2017
Harrastukset - Nose work

31.5.2017
Pentuvälitys

29.5.2017
Kasvattajalista

23.5.2017
Vuoden 2016 Schipperket

22.5.2017
Pentulista ja jalostusuroslista

Satunnainen kuva

Suomen Schipperkekerho ry 2017

TOIMIHENKILÖT

Puheenjohtaja

Silja Åkerfelt
Takapellonkatu 6 A
24260 SALO

040 530 8015

sakerfelt@gmail.com


Varapuheenjohtaja

Olli Tuhkanen
040 9619 881

olli.tuhkanen@gmail.com 


Sihteeri

Katja Jaranne

kjaranne@gmail.com 


Miia Laaksonen

miia.laaksonen@netti.fi  


Malena Kumpulainen

malena.kumpulainen@gmail.com 


Janna Pinnioja

jannapinnioja@gmail.com


Susanna Stenberg

sussustenberg@gmail.com


 VARAJÄSENET

Stina Högnabba

stinahognabba@gmail.com


Aini Kares-Salonen

aini.karessalonen@gmail.com  


Jäsensihteeri

Aini-Kares-Salonen

aini.karessalonen@gmail.com

Suomen Schipperkekerho ry

Suupohjan Osuuspankki 

IBAN: FI52 4730 4820 0080 93

BIC: POPFFI22


HALLITUKSEN ULKOPUOLISET HENKILÖT

Rahastonhoitaja

Nina Blomqvist

Vaahterakuja 8 B

01360 Vantaa


044 3713883 

ninab.koti@hotmail.com 


Pentuvälitys

Helena Tuormala
0400 38 79 38

helena.tuormala@kymp.net


Jalostustoimikunta

Kirsi Liipo 
kirsi.liipo@gmail.com 

Pirjo Lehmustola-Franzén
pirjo.franzen@gmail.com

Stina Högnabba
stinahognabba@gmail.com

Nina Blomqvist
ninab.koti@hotmail.com

Emmi Salmivuori 
aho.emmi@gmail.com


Laiviksen toimitus 1.1.2017 alkaen

Toimitussihteeri: Minkeli Welling
minkeli.welling@gmail.com 

materiaali
laivislehti@gmail.com

Toimitus
Karoliina Korkeakoski
karoliina.korkeakoski@gmail.com 

Jenni Korhonen
adurodiel@gmail.com

Kirsi Huoponen
khuopone@abo.fi

Taitto:
Minna Ögland 
minna.ogland@gmail.com


Kotisivujen ylläpito
Silja Åkerfelt
schipperkesivut@gmail.com

Web-team:

Malena Kumpulainen 
Marika Allenius
Minkeli Welling



Tapahtumatoimikunta

Miia Laaksonen
miia.laaksonen@netti.fi

Kari Loimu
kari.loimu@gmail.com

Katja Jaranne
kjaranne@gmail.com 


Näyttelytoimikunta

Silja Åkerfelt
sakerfelt@gmail.com

Marjatta Reinikainen
ulla.reinikainen@sci.fi

Nina Blomqvist
ninab.koti@hotmail.com


Kerhokauppa

Miia Laaksonen
miia.laaksonen@netti.fi

Tuotteet ja tilausohjeet


Yhdistyksen tili

Suomen Schipperkekerho ry

Suupohjan Osuuspankki 

IBAN: FI52 4730 4820 0080 93

BIC: POPFFI22