Tulevat tapahtumat

kide2.jpg

*************************

Kennelliiton kurssit käyttäytymisen jalostustarkastajille sekä vastaaville toimitsijoille.
Hakuaika päättyy 31.7.2017. Lisätietoja tiedotteet välilehdellä.

Ulkomuodon jalostustarkastus 9.9.2017.Ilmoittautuminen 31.7.2017 mennessä. Lisätietoja tapahtumat välilehdellä

SKKY:n erikoisnäyttely 27.8.2017.

Päivityksiä

18.6
Astutusilmoitus

9.6.2017
Toimihenkilöt
Erikoisnäyttelyn tulokset

5.6.2017
Harrastukset - Nose work

31.5.2017
Pentuvälitys

29.5.2017
Kasvattajalista

23.5.2017
Vuoden 2016 Schipperket

22.5.2017
Pentulista ja jalostusuroslista

17.5.2017
Tapahtumat: Paimennuspäivä Somerolla 1.7.2017

16.5.2017
Jalostusuroslista päivitetty

15.5.2017
Erikoisnäyttely 27.5.17, Aikataulu julkaistu.

14.5.2017
Tiedotteet: AGILITY SM-2017
-hae joukkueeseen!

10.5.2017
Jalostus ja terveys päivitetty

19.4.2017
Pentulistaa päivitetty

16.4.2017
Kasvattajalista päivitetty

8.4.2017
Pentulista päivitetty

8.4.2017
Tapahtumat: Match Show päivitetty

6.4.2017
Tapahtumat: Ulkomuodon jalostustarkastuksen ilmoittautuminen avattu

29.3.2017
Jalostusuroslistaa päivitetty

23.3.2017
Kasvattajalista
Toimihenkilöt
Tapahtumat, kevätleiri

21.3.2017
Astutukset ja myytävänä, Pentuvälitys

12.3.2017
Poistotuotteet, kalenterit ALE

08.01.2017
Kerhokauppa, poistoeriä ja aletuotteita

07.01.2017
Tiedotteet: Kennelliitton kysely, koirien terveyden huolto-ohjelmasta

Lehtitoimikunta 1.1.2017 alkaen.

Satunnainen kuva

Suomen Schipperkekerho ry 2017

TOIMIHENKILÖT

Puheenjohtaja

Silja Åkerfelt
Takapellonkatu 6 A
24260 SALO

040 530 8015

sakerfelt@gmail.com


Varapuheenjohtaja

Olli Tuhkanen
040 9619 881

olli.tuhkanen@gmail.com 


Sihteeri

Katja Jaranne

kjaranne@gmail.com 


Miia Laaksonen

miia.laaksonen@netti.fi  


Malena Kumpulainen

malena.kumpulainen@gmail.com 


Janna Pinnioja

jannapinnioja@gmail.com


Susanna Stenberg

sussustenberg@gmail.com


 VARAJÄSENET

Stina Högnabba

stinahognabba@gmail.com


Aini Kares-Salonen

aini.karessalonen@gmail.com  


Jäsensihteeri

Aini-Kares-Salonen

aini.karessalonen@gmail.com

Suomen Schipperkekerho ry

Suupohjan Osuuspankki 

IBAN: FI52 4730 4820 0080 93

BIC: POPFFI22


HALLITUKSEN ULKOPUOLISET HENKILÖT

Rahastonhoitaja

Nina Blomqvist

Vaahterakuja 8 B

01360 Vantaa


044 3713883 

ninab.koti@hotmail.com 


Pentuvälitys

Helena Tuormala
0400 38 79 38

helena.tuormala@kymp.net


Jalostustoimikunta

Kirsi Liipo 
kirsi.liipo@gmail.com 

Pirjo Lehmustola-Franzén
pirjo.franzen@gmail.com

Stina Högnabba
stinahognabba@gmail.com

Nina Blomqvist
ninab.koti@hotmail.com

Emmi Salmivuori 
aho.emmi@gmail.com


Laiviksen toimitus 1.1.2017 alkaen

Toimitussihteeri: Minkeli Welling
minkeli.welling@gmail.com 

materiaali
laivislehti@gmail.com

Toimitus
Karoliina Korkeakoski
karoliina.korkeakoski@gmail.com 

Jenni Korhonen
adurodiel@gmail.com

Kirsi Huoponen
khuopone@abo.fi

Taitto:
Minna Ögland 
minna.ogland@gmail.com


Kotisivujen ylläpito
Silja Åkerfelt
schipperkesivut@gmail.com

Web-team:

Malena Kumpulainen 
Marika Allenius
Minkeli Welling



Tapahtumatoimikunta

Miia Laaksonen
miia.laaksonen@netti.fi

Kari Loimu
kari.loimu@gmail.com

Katja Jaranne
kjaranne@gmail.com 


Näyttelytoimikunta

Silja Åkerfelt
sakerfelt@gmail.com

Marjatta Reinikainen
ulla.reinikainen@sci.fi

Nina Blomqvist
ninab.koti@hotmail.com


Kerhokauppa

Miia Laaksonen
miia.laaksonen@netti.fi

Tuotteet ja tilausohjeet


Yhdistyksen tili

Suomen Schipperkekerho ry

Suupohjan Osuuspankki 

IBAN: FI52 4730 4820 0080 93

BIC: POPFFI22